Virgin Active Warrior Race Start Times

Name
OSFSA Status
Distance
Batch
Start
Team
Wynand ViljoenRegisteredBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
Claude EksteenRegisteredBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
Justin LandsbergBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
Daniel HughesRegisteredBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
Jan De BeerRegisteredBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00Obstacle worx
THABANI MSIABlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
Cindy WillsRegisteredBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
AYANDA NGCOBOBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
Tom LiebenbergRegisteredBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
Jean-Pierre JoubertBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
BONGANI HLONGWANEBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
Stefan LotterRegisteredBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
THOBANI MKHIZEBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
Trish EksteenRegisteredBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
Conrad Van JaarsveldBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
Herman HavengaBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
Felix MoyoBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
Martin RouxBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
Jordan MullerBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
Trent DevineBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
Ruan LateganBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
HLELANI RADEBERegisteredBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
Bailey LockerBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:004Strong
MXOLISI ZONDIBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
Angi ConnowayRegisteredBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
Ricardo AlhoRegisteredBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
Sabrina DaolioBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
Derek KolbBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
Noah MarlinBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
Matthew StorbeckBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
Daniel PieterseBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
Sonny HoosainBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
Samkelo ShangaseBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
Cornel VermaakBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
Nicole Von MetzingerRegisteredBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
Roelof Van der MerweBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
Gawie Le RouxRegisteredBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
THULANI SKHAKHANEBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
Dalton SteenmansRegisteredBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
Craig AndrewsBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
Mathys LotzBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
Brendan HurnerBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
Richard FraserRegisteredBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
Vitaly VasilyevBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
Conrad HerbstBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
Tyler EvansBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
Khanyisa BiyanaBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00Khanyisa
Richard HobsonBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
Craig SchlebuschRegisteredBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
Jay BarnardBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
Shaun MarrinerBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
Murray AgenbagBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
Christopher McGuireBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
Jacques HoogenboezemBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
Liam BernsteinBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
Andrew HelmBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
Riaan ShawBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
Daniel WilliamsBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
Alan FitzhenryBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
Ashley GabrielBlack-Ops Elite1 - Black Ops Elite07:00
SHAAN LAUDIENRookie1009:10Okkies Warriors
Liezel BestbierRookie1009:10
Marcellino HansonRookie1009:10Okkies Warriors
Rikus BestbierRookie1009:10
Dennis SheanRookie1009:10ProQuartz Team
Franco PopolilloRookie1009:10SquatSquad
Justine SmithRookie1009:10Okkies Warriors
Philip FourieRookie1009:10Totalstay
Ivan MacCallumRookie1009:10
Devin BarryRookie1009:10Dad Bod Squad
Carl GRookie1009:10Dad Bod Squad
Shane GroenewaldRookie1009:10Dad Bod Squad
Garrett FrierRookie1009:10
MELANIE AlexanderRookie1009:10M*T*W
Wallace du PlessisRookie1009:10
Willem Du plessisRookie1009:10Okkies Warriors
Ashley SchoemanRookie1009:10
Nuren GovenderRookie1009:10Obstikillers
Francois PotgieterRookie1009:10
Megan BiffiRookie1009:10
Lynette PrinslooRookie1009:10
Randall WarnickRookie1009:10Slack Attack Warriors
Yvonne LubbeRookie1009:10
Robbie FrippRookie1009:10
Justin AsherRookie1009:10Totalstay
Kelsey De JagerRookie1009:10Okkies Warriors
Angie Feyer-KinzelRookie1009:10
Sean ThemelisRookie1009:10Ruckus & Sons
Natasha WannenbergRookie1009:10
Monique PotgieterRookie1009:10
Justine de carvalhoRookie1009:10
Hendro Van der LindeRookie1009:10The Mudsters
Karolina SmitRookie1009:10SquatSquad
Mikaela FoucheRookie1009:10
Megan RedderingRookie1009:10
Elizabeth NelRookie1009:10The Goblins
Tilly ReaRookie1009:10
Mina PrinslooRookie1009:10
Isabella Du PlooyRookie1009:10
Gill GregoryRookie1009:10
Kuntida AntapanyaRookie1009:10
Nathan GilsonRookie1009:10
Nikayla GovenderRookie1009:10Obstikillers
Lloyrenzo SeptemberRookie1009:10
Anita van EyssenRookie1009:105881
Jess MooreRookie1009:10Weekend Warriors
Tania ManciniRookie1009:10De Bruyn
Jayde KoopmanRookie1009:10
Nicole LaneRookie1009:10Totalstay
Pippa MooreRookie1009:10Weekend Warriors
Khanya KerwathRookie1009:10
Garth ProstRookie1009:10ProQuartz Team
Andrew CoetzeeRookie1009:10
Jacky AdonisRookie1009:10Okkies Warriors
Matthew VolbrechtRookie1009:10The Usual Suspects
Philip De BruynRookie1009:10De Bruyn
Angelique DevenishRookie1009:10
Jayde ScagellRookie1009:10
Gerhard PotgieterRookie1009:10
Clinton AlexanderRookie1009:10
Tyron FarrellRookie1009:10Ruckus & Sons
Tahlia GoodallRookie1009:10ProQuartz Team
JP MyerRookie1009:10
Matt MooreRookie1009:10Weekend Warriors
Rory MooreRookie1009:10Weekend Warriors
bennie lotteringRookie1009:10Okkies Warriors
Warren AdamsRookie1009:10
Aqeelah HarrisRookie1009:10Totalstay
Ashley JaffeRookie1009:10Totalstay
Andre PrinslooRookie1009:10
Ramon OwnhouseRookie1009:10Dad Bod Squad
Megan ChamberlainRookie1009:10The Mudsters
Joe MooreRookie1009:10Weekend Warriors
Kudakwashe GwengweRookie1009:10Totalstay
Ryan lee Van Der westhuizenRookie1009:10Slack Attack Warriors
Zandre SmithRookie1009:10The Goblins
Gabriela TeixeiraRookie1009:10ProQuartz Team
Fai ShabsRookie1009:10Slack Attack Warriors
Gene HaasbroekRookie1009:10
Jacques ShawRookie1009:10
Hendrik ErasmusRookie1009:10
Tyron NicolauRookie1009:10ProQuartz Team
Brett WatsonRookie1009:10The Goblins
Micheline Safi DipaRookie1009:10Totalstay
Peter ParkerRookie1009:10
John DoeRookie1009:10Dad Bod Squad
John DoeRookie1009:10Dad Bod Squad
Ashlee BougaardRookie1009:10
Siyabonga MadikizelaRookie1009:10Okkies Warriors
Pelisa KubukeliRookie1009:10
Chad Lee BrysonRookie1009:10The Usual Suspects
Joshua DominickRookie1009:10Okkies Warriors
Uzusiphe QezoRookie1009:10
Mishkah MaddocksRookie1009:10Okkies Warriors
Darvin KinzelRookie1009:10
Rookie1009:10The Mudsters
Cindie OttoRookie1009:30
Nico DamonRookie1009:50
Adilia AfrikaRookie1010:00
Werner SchepelCommando1109:20Scrambled Legs
Morne HuntCommando1109:20
Martin du PlessisCommando1109:20
Burhaan JardineCommando1109:20
Charl PotgieterCommando1109:20Shft Heads
Matthew DuckittCommando1109:20Epic Average Warriors
Hugo HendrikseCommando1109:20Span A
Lance AylwardCommando1109:20Shft Heads
Ian StrydomCommando1109:20Ian & Nettie
Jandré KrugerCommando1109:20
Edrich CoetzerCommando1109:20
Zack Van der MerweCommando1109:20
Wian van HeerdenCommando1109:20AECOM Commando
Reon RoodtCommando1109:20Digiata Commandos
Ryno MeyerCommando1109:20Epic Average Warriors
Hansen LiCommando1109:20Muggles
Jandre LootsCommando1109:20
Matthew WilkenCommando1109:20Epic Average Warriors
Manogran MoopanarCommando1109:20Sun Tzu Raiders
Kevin EasterbrookCommando1109:20Shft Heads
Stanley GreenwoodCommando1109:20Shft Heads
Wanga MxuthuCommando1109:20
Petrie AucampCommando1109:20
Will WilkieCommando1109:20AECOM Commando
Luigi HeynesCommando1109:20Muggles
Murray PinnellCommando1109:20Digiata Commandos
Brandon CollinsCommando1109:20
Richard BenceCommando1109:20Sun Tzu Raiders
Neil ReinkeCommando1109:20
Khutso MogoaneCommando1109:20Digiata Commandos
Damien BoydCommando1109:20AECOM Commando
Anthony MaderCommando1109:20AECOM Commando
Michael DavisCommando1109:20Sun Tzu Raiders
Chloe SchilderCommando1109:20
Carel LandmanCommando1109:20Lunchbars
Amy FerreiraCommando1109:2022
Magdel NelCommando1109:20Lunchbars
Rosa WhiteheadCommando1109:20The crazies
Elmari MaraisCommando1109:20Bloues
Benita LouwCommando1109:20Epic Average Warriors
Salomie TurckCommando1109:20S and S
Kellie-Kirsty HennessyCommando1109:20Sun Tzu Raiders
Simon van der MerweCommando1109:20S and S
linel EngelbrechtCommando1109:20Bloues
Madeline BoucherCommando1109:2022
Sharné RussoCommando1109:20Muggles
Nadia MohamedCommando1109:20Muggles
Thato KolaCommando1109:20Intsimbi Zase Envy
Micaela Le RouxCommando1109:20Meerkatte
Cindy ReyndersCommando1109:20
Kayleigh BougardCommando1109:20
Maritza TamponiCommando1109:20
Hardus SmitCommando1109:20Epic Average Warriors
Darren TipladyCommando1109:20Shft Heads
Eric AlbrechtCommando1109:20
Fezile MthimkhuluCommando1109:20Sun Tzu Raiders
Ross DoldCommando1109:20AECOM Commando
Georgia WhiteheadCommando1109:20The crazies
Rebecca CameronCommando1109:20Shft Heads
Kwanda NdodaCommando1109:20Intsimbi Zase Envy
Clivena AdriaanseCommando1109:20
Carla LootsCommando1109:20Span A
Gabriel OleastroCommando1109:20Digiata Commandos
Zach BoonzaaierCommando1109:20Span A
Alexander Von BrandensteinCommando1109:20
Mishka MohamedCommando1109:20Muggles
Matthew McDonoughCommando1109:20Lock, Stock and Roz
Kirsten BredekampCommando1109:20Epic Average Warriors
Marc BusschauCommando1109:20Digiata Commandos
Chante CoetzeeCommando1109:20AECOM Commando
Katlego MotlogelwaCommando1109:20Intsimbi Zase Envy
Kirushin MoodleyCommando1109:20Sun Tzu Raiders
Maxim ZubovCommando1109:20Digiata Commandos
Liam VenterCommando1109:20Digiata Commandos
Scott MullinCommando1109:20Ross & Scott
Nathan AdriaanseCommando1109:20
Gordon DindiCommando1109:20Shft Heads
Donio TeixeiraCommando1109:20Shft Heads
Dino TamponiCommando1109:20
angus hendricksCommando1109:20
Sven VolkmannCommando1109:20AECOM Commando
Patrick John MaraisCommando1109:20
Oregopotse MaganoCommando1109:20Intsimbi Zase Envy
Herman ErasmusCommando1109:20
GERT VERMEULENCommando1109:20Scrambled Legs
Nathan RobertsonCommando1109:20
Johanette STRYDOMCommando1109:20Ian & Nettie
Anrique CloeteCommando1109:20Digiata Commandos
Hanno OberholzerCommando1109:20Battle Bananas
Betsy RetiefCommando1109:20The crazies
Dimitri CocolarasCommando1109:2022
Shamlin NaidooCommando1109:20AG
Guillaume NelCommando1109:20Battle Bananas
Kyle van AntwerpenCommando1109:20The Boys
Steven AdamsCommando1109:20Scrambled Legs
Llewelyn CronjeCommando1109:20
Lazola NdimaCommando1109:20
Andre van AntwerpenCommando1109:20The Boys
Louis van ZylCommando1109:20Meerkatte
Niel du PisaniCommando1109:20AECOM Commando
Nelisa SangotshaCommando1109:20SangotshaNel
Patrick MaraisCommando1109:20
Mpoki GumedeCommando1109:20
Karen MpiyeRookie1209:30AECOM 5km
Garryk WalkerRookie1209:30IT Mates - Admin
Michelle Van RooyenRookie1209:30
Andries TerblancheRookie1209:30AECOM 5km
Renier Jacobus SwartRookie1209:30MMOS
Jaco NaudeRookie1209:30
Carl RobinsonRookie1209:30IT Mates - Dev
Reinhardt HüsselmannRookie1209:30Beer Pressure
Andries SaaymanRookie1209:30Beer Pressure
Mornay NelRookie1209:30MMOS
Gavin CussonsRookie1209:30AECOM 5km
Thabo MashaleRookie1209:30Digiata Rookie
Christi Du PisanieRookie1209:30Digiata Rookie
Gerna van RooyenRookie1209:30AECOM 5km
Wendy SmithRookie1209:30Newbies
Carol RobinsonRookie1209:30IT Mates - Marketing
Karin van der MerweRookie1209:30Merwies
Stacey RobinsonRookie1209:30IT Mates - Admin
Sumone HerholdtRookie1209:30AECOM 5km
Suné MilliganRookie1209:30
Michelle de KlerkRookie1209:30AECOM 5km
Ingrid CarmichaelRookie1209:30Newbies
Jordan YoungRookie1209:30Digiata Rookie
Bernhard van der MerweRookie1209:30Merwies
Carli RobinsonRookie1209:30IT Mates - Dev
Kaylin LazarusRookie1209:30Digiata Rookie
Ricardo ScheepersRookie1209:30
Jeandre HoughRookie1209:30Beer Pressure
Lauren OctoberRookie1209:30AECOM 5km
Marli RobinsonRookie1209:30IT Mates - Marketing
Helene FoucheRookie1209:30Digiata Rookie
Robert KotzeRookie1209:30AECOM 5km
Robert PecheRookie1209:30Beer Pressure
Danté ViljoenRookie1209:30Beer Pressure
Beth CrakeRookie1209:30
Ansar KurrimboccusRookie1209:30Digiata Rookie
Chloe WhiteboydRookie1209:30Digiata Rookie
Franco GrobbelaarRookie1209:30Digiata Rookie
Tristan ZimmermannRookie1209:30Beer Pressure
Luke LevenbergRookie1209:30
William CrakeRookie1209:30
Carmen LawrenceRookie1209:30Digiata Rookie
Jayden CarmichaelRookie1209:30Newbies
Neve PiorkowskiRookie1209:30Newbies
Magnus van der MerweRookie1209:30Merwies
Peter RobinsonCommando1309:40IT Mates - iXBRL
Magdalena RingleCommando1309:40Open Box
Scherrit KnoesenCommando1309:40Mudslide Mavericks
Nic HanekomCommando1309:40Mudslide Mavericks
Quentin WingCommando1309:40Open Box
Michael Mc IntoshCommando1309:40CapeHikes
Leneson NaidooCommando1309:40Warrior
Fernando AlfredoCommando1309:40Willehonne
George BurgerCommando1309:40CapeHikes
Evashen NaidooCommando1309:40Warrior
Stuart BellCommando1309:40CapeHikes
Burger KorbCommando1309:40BurgersCrew
Rustum BlakeCommando1309:40Gridiron Chiefs
Rolf LucasCommando1309:40Mudslide Mavericks
Andrew KennyCommando1309:40Mudslide Mavericks
Michael RobinsonCommando1309:40IT Mates - Support
Ricky BotsisCommando1309:40Open Box
Martin BoonzaaierCommando1309:40
Jeandre NelCommando1309:40Pain Platoon
Ryan BlackCommando1309:40Open Box
Lordan BesterCommando1309:40Willehonne
Hani ChanouhaCommando1309:40Piou Piou
Andre ViljoenCommando1309:40MAG
Commando1309:40
Shelley Bolle-BotsisCommando1309:40Open Box
Jan LabuschagneCommando1309:40Willehonne
Damien PondCommando1309:40Lads
Shaun BarrettCommando1309:40Open Box
Evan StegenCommando1309:40
Bjorn PetersonCommando1309:40Open Box
Bianca OlivierCommando1309:40
Jean EloffCommando1309:40Mudslide Mavericks
Julian NagelCommando1309:40Caffiene Crusaders
Monwai (Bruce) PondoyiCommando1309:40Gridiron Chiefs
Rob BaxterCommando1309:40
Andrew StricklandCommando1309:40Friday Braaiday
Bradley AdamsCommando1309:40Frankenfurters
Michael MorleyCommando1309:40Lads
Spurgeon RobinsonCommando1309:40IT Mates - Support
Ayanda NdlovuCommando1309:40Gridiron Chiefs
Andrew SinclairCommando1309:40OCR Addiction
Andrew JacksonCommando1309:40Friday Braaiday
Lauren CostaCommando1309:40Open Box
Jandre BlignautCommando1309:40Mudslide Mavericks
Angèle ARNAUDCommando1309:40Piou Piou
Arno BlignautCommando1309:40Mudslide Mavericks
Shannon WatsonCommando1309:40Gridiron Chiefs
Caroline GrixCommando1309:40CapeHikes
Jeanne Jansen van VuurenCommando1309:40MAG
Natasha LiddiardCommando1309:40Friday Braaiday
Joshua AndersonCommando1309:40Open Box
Meaghan RykeCommando1309:40CapeHikes
James LiddiardCommando1309:40Friday Braaiday
Siobhan van der VyverCommando1309:40Friday Braaiday
Ian RivettCommando1309:40Open Box
Melanie CerqueiraCommando1309:40
Nicolette Van BredaCommando1309:40Caffiene Crusaders
Gustav RohdeCommando1309:40MAG
Dean LambCommando1309:40CapeHikes
Monique Blair-BrownCommando1309:40CapeHikes
Chanelle Le SueurCommando1309:40BurgersCrew
Lara NaudeCommando1309:40MAG
Melissa CohenCommando1309:40Gridiron Chiefs
Liz SCommando1309:40Gridiron Chiefs
Xavier ClarkeCommando1309:40Lock, Stock and Roz
Neo BothaCommando1309:40
Matthew LandsbergCommando1309:40Open Box
Max WithersCommando1309:40Open Box
Jacques BilleCommando1309:40CapeHikes
Massilia MORANTCommando1309:40Piou Piou
René GouldCommando1309:40CapeHikes
Sune LaingCommando1309:40Gridiron Chiefs
Algeatha CarolusCommando1309:40CapeHikes
Charlee LevittCommando1309:40C&A
Darren IsaacsCommando1309:40Open Box
Edward SmitCommando1309:40Willehonne
Joshua SmithCommando1309:40CapeHikes
Damian RawstorneCommando1309:40Salt and Pepper
Jeremy RobinsonCommando1309:40IT Mates - iXBRL
Henry WillsonCommando1309:40Salt and Pepper
Jana ReutherCommando1309:40CapeHikes
Kent HawkingsCommando1309:40Lads
Marius HarmsenCommando1309:40Willehonne
Francois RoodCommando1309:40CapeHikes
Natasha HarrisonCommando1309:40CapeHikes
Anya SpiroCommando1309:40C&A
Wendy MitchellCommando1309:40CapeHikes
Ashley BaileyCommando1309:40Gridiron Chiefs
Hano BothaCommando1309:40
Matthew WellsCommando1309:40Open Box
Stefan DreyerCommando1309:40CapeHikes
Dylan NagelCommando1309:40Caffiene Crusaders
Jaco MaraisCommando1309:40MAG
Marie AlixCommando1309:40Piou Piou
Hannes StimieCommando1309:40CapeHikes
Bari-McCann LaubserCommando1309:40CapeHikes
JP JordaanCommando1309:40MAG
Marnes VorsterCommando1309:40MAG
Laurie CohenCommando1309:40Piou Piou
Melkeano DavidsRookie1409:50Unitrans
Sam De GoedeRookie1409:50That's My Business
Clint De GoedeRookie1409:50That's My Business
Kumbulani ChiuririRookie1409:50Totalstay
Sanchia EckardRookie1409:50
Vanessa GlaserRookie1409:50That's My Business
Marelize LubbeRookie1409:50
Megan De GoedeRookie1409:50That's My Business
Cheslin SassRookie1409:50Unitrans
Rookie1409:50
Warren TomsRookie1510:00White Buffalos
Venco KrugerRookie1510:00
Lisa GerbachRookie1510:00
Petré van der MerweRookie1510:00
Michael RossRookie1510:00Honey Badgers
Mxolisi BhebheRookie1510:00Misfits
Ishe MadzimeRookie1510:00Misfits
Gerhard DuminyRookie1510:00Mystic-Family
Roel HuismanRookie1510:00Waka Waka
Zainab MoutonRookie1510:00
Lesley Bevis ChallinorRookie1510:00
somila NotshokovuRookie1510:00
Bianca GeyserRookie1510:00
Elli RobinsonRookie1510:00Waka Waka
Tracy MauerbergerRookie1510:00Law and Order
Rumbi SibandaRookie1510:00Powerpuff Girls
Michelle de NijsRookie1510:00Waka Waka
Lebogang Josephine PekaRookie1510:00Misfits
Anelisa BamRookie1510:00Powerpuff Girls
Dani DuminyRookie1510:00Mystic-Family
Mithra RossRookie1510:00Honey Badgers
Isabel van der EngRookie1510:00Waka Waka
Lisa AndrewsRookie1510:00
Chelsea JonesRookie1510:00
Luca NederhorstRookie1510:00Waka Waka
Kaitlyn CrawfordRookie1510:00Savage Striders
Christie MauerbergerRookie1510:00Law and Order
Athem RossRookie1510:00Honey Badgers
Candice BougaardRookie1510:00
Jacobus DuminyRookie1510:00Mystic-Family
Brandon TalbotRookie1510:00Savage Striders
Lydia BothaRookie1510:00
Tammy CampherRookie1510:00
IJsbrand BijleveldRookie1510:00Waka Waka
Kara PottsRookie1510:00
Athini PupumaRookie1510:00Powerpuff Girls
Tafadzwa MautsaRookie1510:00Misfits
Mae RaghosingRookie1510:00Waka Waka
Calvin PotgieterRookie1510:00White Buffalos
Trish TalbotRookie1510:00Savage Striders
Rookie1510:00Misfits
Hennie ScheepersRookie1510:00
Hennie ScheepersRookie1510:00
Hennie ScheepersRookie1510:00
David HorneRookie1510:00Mr&Mrs
Tanya Dos SantosRookie1510:00Mr&Mrs
Keri Beviss-ChallinorRookie1510:00
Alicia Du PlessisRookie1510:00
Rookie1510:00Misfits
Zique MorrisCommando1609:40
Emihle MatyumzaCommando1609:40
Tariq MahomedCommando1610:10
Benedict WeaverCommando1610:10Weaver Birds
Judith SchutteCommando1610:10
Brendan WeaverCommando1610:10Weaver Birds
Hylton ArendseCommando1610:10
Derick van RooyenCommando1610:10
Danie GreylingCommando1610:10
Frikkie HerselmanCommando1610:10
Wandile SicetshaCommando1610:10Sunningdale Warriors
Dian KotzeCommando1610:10Usual Suspects
Christopher MacDonaldCommando1610:10Wobbly Warriors
Neil WATSONCommando1610:10Thornlands 2024
Tiaan CarstensCommando1610:10
Jean RouessartCommando1610:10Gym sharks
Aviwe MhalanguCommando1610:10Samurai Warriors
Chad Lee BrysonCommando1610:10Usual Suspects
Matthew HislopCommando1610:10Wobbly Warriors
Daniel dewetCommando1610:10Thornlands 2024
Stephen DanielCommando1610:10Samurai Warriors
Muneeb EffendiCommando1610:10
Justin WeaverCommando1610:10Weaver Birds
Kristo NikolovCommando1610:10Muddy Duckers
Calvyn MoutonCommando1610:10
Kellan JenselCommando1610:10
Jorgen KrugerCommando1610:10Muddy Duckers
Roché GerbachCommando1610:10
Sandla VengeCommando1610:10
Nicholas MacDonaldCommando1610:10Wobbly Warriors
Aidren ChakoCommando1610:10Comando
Pamela MdikaneCommando1610:10
Gloudine van NiekerkCommando1610:10
Lauren WelshCommando1610:10Las chicas
Thaakirah MosavelCommando1610:10
Johan ElsCommando1610:10
Carlo TiemieCommando1610:10Samurai Warriors
Liam GouviasCommando1610:10Sunningdale Warriors
Sinazo FikizoooCommando1610:10Sunningdale Warriors
Aviwe FonoCommando1610:10Sunningdale Warriors
Chrisna Van LilleCommando1610:10#MomDaughter
Fabien BowersCommando1610:10Samurai Warriors
Fatima NosarkaCommando1610:10
Anmari van LilleCommando1610:10#MomDaughter
Roxanne BrownCommando1610:10Sunningdale Warriors
Robyn Van der westhuizenCommando1610:10Sunningdale Warriors
Irene MuirCommando1610:10VITALITY
Khaya MashaziCommando1610:10
Christoffel BeukmanCommando1610:10Thornlands 2024
Eljay SaulsCommando1610:10The Top G?s
Grant SimonsCommando1610:10Samurai Warriors
Maryke WatsonCommando1610:10Thornlands 2024
Ross AndersonCommando1610:10Ross & Scott
Roderick WindvogelCommando1610:10Samurai Warriors
Maritza DiedericksCommando1610:10Thornlands 2024
Liezl LiebenbergCommando1610:10Thornlands 2024
Rozanne PyperCommando1610:10553
Mzwa NjozelaCommando1610:10
Benjamin LazarusCommando1610:10Gym Sharks
Daniel StuartCommando1610:10
Daryn CrowieCommando1610:10
Dylan du PreezCommando1610:10The Mojito's
Keegan AlexanderCommando1610:10The Top G?s
Jayna FickCommando1610:10Las chicas
Brandon MentorCommando1610:10
Enrique ArmstrongCommando1610:10The Top G?s
Giovanni HofmeyerCommando1610:10Usual Suspects
Altus LiebenbergCommando1610:10
Albert BesterCommando1610:10
Alexiou HofmeyerCommando1610:10Usual Suspects
Rory MooreCommando1610:10
Kirsten FynnCommando1610:10Lock, Stock and Roz
Masi QudaleleCommando1610:10
Devon James RamagesCommando1610:10Usual Suspects
Mathew LawtonCommando1610:10
Jonathan WillisCommando1610:10
Bridget O'ConnorCommando1610:10Wobbly Warriors
Commando1610:10Backs
Commando1610:10Backs
Commando1610:10Backs
Gisbon JanneckeCommando1610:20
Alma PurcellCommando1710:20Pain Platoon
Leoni MangiagalliCommando1710:20Pain Platoon
Pieter LootsCommando1710:20Pain Platoon
Adrian RudolphCommando1710:20Team Empower
WP VAN ZYLCommando1710:20Les B.O.L.'s
Renier Du PisanieCommando1710:20NAVY SQUAD
Andreas JordaanCommando1710:20NAVY SQUAD
Johan BreytenbachCommando1710:20NAVY SQUAD
Wessels Janse van RensburgCommando1710:20PowRangers
Etienne BadenhorstCommando1710:20NAVY SQUAD
Bazil RozenkrantzCommando1710:20Pain Platoon
Henry MollentzeCommando1710:20NAVY SQUAD
JACQUES LOUIS TREDOUXCommando1710:20
Douglas GlennieCommando1710:20Charle's Angels
Sj Du VenageCommando1710:20NAVY SQUAD
Ashwille BrutusCommando1710:20The Sore Losers
Brendon McLarenCommando1710:20Who's going to carry the Boats!
Jacques MeyerCommando1710:20Charle's Angels
Giovanni WilliamsCommando1710:20NAVY SQUAD
Divan PotgieterCommando1710:20
Frans KrugerCommando1710:20Les B.O.L.'s
Joseph HattinghCommando1710:20
Justin NeethlingCommando1710:20
Logan JoosteCommando1710:20
Malcolm CarelseCommando1710:20Pain Platoon
Levi MoodleyCommando1710:20Orange Tech
Sheridon PepperCommando1710:20Pain Platoon
Stuart ForrestCommando1710:20Charle's Angels
Gerhard ScheepersCommando1710:20Die skippers
Paul-Stefan du ToitCommando1710:20Charle's Angels
Tracy McClinton AppollisCommando1710:20Pain Platoon
Jean-Pierre OlwagenCommando1710:20
Adriaan NelCommando1710:20NAVY SQUAD
Douw BodensteinCommando1710:20Bodenstein
Ulrich Van ZylCommando1710:20Pain Platoon
Geoff BlightCommando1710:20Bigfooters
Jonathan FortuneCommando1710:20
Risjardt van VlietCommando1710:20
Charles SchleichCommando1710:20Charle's Angels
Darren CurryCommando1710:20Charle's Angels
Daniel OttoCommando1710:20NAVY SQUAD
Herman Theodore BoockCommando1710:20Power Puff Boys 2024
Anthea GoeddeCommando1710:20NAVY SQUAD
Izabella HammondCommando1710:20Pain Platoon
Murray BuchananCommando1710:20Charle's Angels
Caleb MoyceCommando1710:20Team Empower
Keenan IdasCommando1710:20Pain Platoon
Stella SchleichCommando1710:20Charle's Angels
Johannes EngelbrechtCommando1710:20Pain Platoon
Jason BlightCommando1710:20Bigfooters
Luzanne VisserCommando1710:20
Mikaela WatsonCommando1710:20
Sarah AndersCommando1710:20Team FG
Garreth HodgkinsonCommando1710:20Muscle Tribe of Danger and Excellence
Leanne BodensteinCommando1710:20Bodenstein
Melanie JoosteCommando1710:20Pain Platoon
Riaan JoosteCommando1710:20Pain Platoon
Tanya-Lee du PlessisCommando1710:20PowRangers
Gray HoffmanCommando1710:20Power Puff Boys 2024
Margit BritsCommando1710:20Pain Platoon
Storm MoseticCommando1710:20MEIRINGS
Candrine AtkinsCommando1710:20The Sore Losers
Daniel IdasCommando1710:20Pain Platoon
Cale van der MerweCommando1710:20Pain Platoon
Rocco Joubert Van VeldenCommando1710:20Pain Platoon
Keagan WatkinsonCommando1710:20Team FG
Charl PieterseCommando1710:20
Andrew de BruinCommando1710:20Muscle Tribe of Danger and Excellence
Stephanus Gunter LangenhovenCommando1710:20Pain Platoon
Michelle Van NoordwykCommando1710:20Pain Platoon
Coenie ScheepersCommando1710:20Die skippers
Mateo De BeerCommando1710:20Mountain Movers ME
Michelle OttoCommando1710:20NAVY SQUAD
Jaques FourieCommando1710:20NAVY SQUAD
Jaryd HodgkinsonCommando1710:20Muscle Tribe of Danger and Excellence
Jason WaughCommando1710:20Charle's Angels
Kyle O'ConnellCommando1710:20Muscle Tribe of Danger and Excellence
Jason PrinslooCommando1710:20Pain Platoon
Estiaan HoughCommando1710:20Mountain Movers ME
Mathew MbamboCommando1710:20Pain Platoon
Lizelle SmithCommando1710:20Pain Platoon
Trevor-lee AtkinsCommando1710:20The Sore Losers
Olebogeng NdouCommando1710:20
Chantel CoetzeeCommando1710:20Pain Platoon
Willem RouxCommando1710:20
Dian BrandCommando1710:20NAVY SQUAD
Andre PheifferCommando1710:20Who's going to carry the Boats!
Zandre du PlessisCommando1710:20PowRangers
Michael MeiringCommando1710:20MEIRINGS
Carika BarnesCommando1710:20
Joshua VenterCommando1710:20Team empower
Wallie vreyCommando1710:20backs
Heinrich PotgieterCommando1710:20backs
Dirk BesterCommando1710:20Backs
Uan DanielsRookie1810:30PC Services
Sakkie FerreiraRookie1810:30
Milena BarkhuizenRookie1810:30Chayil Kallah
Carolien de WetRookie1810:30Chayil Kallah
Kira VincerRookie1810:30Chayil Kallah
Juandre MelletRookie1810:30PC Services
Juan RichterRookie1810:30PC Services
Stephan PoolRookie1810:30PC Services
Duncan SmithRookie1810:30PC Services
Jeandre van EedenRookie1810:30PC Services
Willem JacobsCommando1910:40Jayfits
Ernst MarxCommando1910:40
Mayata AfonsoCommando1910:40Fit fanatics
Jason JeffcoteCommando1910:40Jayfits
Osegbe Nosakhare PeterCommando1910:40Fit fanatics
Musawenkosi GebuzaCommando1910:40
Caleb HendriksCommando Elite2 - Commando Elite07:30
Daniel KokRegisteredCommando Elite2 - Commando Elite07:30
Stefan van der MerweCommando Elite2 - Commando Elite07:30
Corrie BreydenbachRegisteredCommando Elite2 - Commando Elite07:30
Derick MinnieCommando Elite2 - Commando Elite07:30
Aubrey MakhuboCommando Elite2 - Commando Elite07:30
Anton FourieRegisteredCommando Elite2 - Commando Elite07:30
Andrew MartinRegisteredCommando Elite2 - Commando Elite07:30
Jacobus VenterRegisteredCommando Elite2 - Commando Elite07:30
Andries VenterRegisteredCommando Elite2 - Commando Elite07:30
Frans MoolmanCommando Elite2 - Commando Elite07:30
Thabang MakhubeduRegisteredCommando Elite2 - Commando Elite07:30
Werner GeelCommando Elite2 - Commando Elite07:30
Samuel FlintCommando Elite2 - Commando Elite07:30
Jeandré HoughCommando Elite2 - Commando Elite07:30
Monray DownesCommando Elite2 - Commando Elite07:30
Daniël van der MerweCommando Elite2 - Commando Elite07:30
Desiree LourensCommando Elite2 - Commando Elite07:30
Irma SparksRegisteredCommando Elite2 - Commando Elite07:30
Catherine ErringtonRegisteredCommando Elite2 - Commando Elite07:30
Ekaterina AlpatevaCommando Elite2 - Commando Elite07:30
Marinda MoolmanCommando Elite2 - Commando Elite07:30
Verno TreuCommando Elite2 - Commando Elite07:30
Liza-Ann PienaarCommando Elite2 - Commando Elite07:30
Mackayla De BeerCommando Elite2 - Commando Elite07:30
Mandy-Lee JacobsCommando Elite2 - Commando Elite07:30
Pieter KempCommando Elite2 - Commando Elite07:30
Michiel Van tonderCommando Elite2 - Commando Elite07:30
Martin GassnerRegisteredCommando Elite2 - Commando Elite07:30Gassner
Tracy MarlinCommando Elite2 - Commando Elite07:30
Carika BebbCommando Elite2 - Commando Elite07:30
James Handre OchseCommando Elite2 - Commando Elite07:30
Andre van GraanCommando Elite2 - Commando Elite07:30
Ruan Du ToitRegisteredCommando Elite2 - Commando Elite07:30
Vernon TreuCommando Elite2 - Commando Elite07:30
Ryan JafthaCommando Elite2 - Commando Elite07:30
Lian SmitCommando Elite2 - Commando Elite07:30
Conwill KampherCommando Elite2 - Commando Elite07:30
keegan jurischCommando Elite2 - Commando Elite07:30
Riekert GreyvensteynCommando Elite2 - Commando Elite07:30
Keri Bevis ChallinorRookie2010:50
Marco KirstenRookie2010:50
Lize BuitendagRookie2010:50
Marius Van AsRookie2010:50
Catharina Calitz Van Der MerweRookie2010:50Rookie Koekies
JP VisserRookie2010:50
Jamie JonkerRookie2010:50Rookie Koekies
Anri KochRookie2010:50Rookie Koekies
Kathryn LipriniRookie2010:50Rookie Koekies
Trudi BoshoffRookie2010:50
Liam BoshoffRookie2010:50
Olwen NelRookie2010:50Rookie Koekies
Sunelle MelletRookie2010:50
Stacey-Lee DavidsRookie2010:50
a aRookie2010:50
Rookie2010:50
Fiona BonthuysCommando2111:00#IamBulletproof
Chantelle ArmstrongCommando2111:00#IamBulletproof
Pressya Ndongala TulaCommando2111:00Fit fanatics
Faye ShieldsCommando2111:00#IamBulletproof
Jenna CoetzeeRookie2211:10The coes
Marlou LiebenbergRookie Elite3 - Rookie Elite08:00
Kevin BoshoffRookie Elite3 - Rookie Elite08:00
Schalk du PlessisRookie Elite3 - Rookie Elite08:00
Nénette MoodieRookie Elite3 - Rookie Elite08:00
Dominique DOliveiraRegisteredRookie Elite3 - Rookie Elite08:00
Anja LootsRookie Elite3 - Rookie Elite08:00
Aviyah HendriksRookie Elite3 - Rookie Elite08:00
Candice MillsRookie Elite3 - Rookie Elite08:00BatClan
Verne LawrenceRookie Elite3 - Rookie Elite08:00
Benjamin MoodieRookie Elite3 - Rookie Elite08:00
Nikita RushbyRookie Elite3 - Rookie Elite08:00
Deanné MoodieRookie Elite3 - Rookie Elite08:00
Sakkie FerreiraRookie Elite3 - Rookie Elite08:00PC Services
Lovemore MtembuRookie Elite3 - Rookie Elite08:00
Ethan RushbyRookie Elite3 - Rookie Elite08:00
Lesley GeduldRookie Elite3 - Rookie Elite08:00
Jo WagnerRookie Elite3 - Rookie Elite08:00
William JakobsRookie Elite3 - Rookie Elite08:00Batclan
Cameron SchmittRookie Elite3 - Rookie Elite08:00
Marthinus CookRookie Elite3 - Rookie Elite08:00
Casper SwartsRookie Elite3 - Rookie Elite08:00
Sydney MeiringRookie Elite3 - Rookie Elite08:00BatClan
Chris SnydersRookie Elite3 - Rookie Elite08:00
Wium StrydomRookie Elite3 - Rookie Elite08:00
Stefan BruwerRookie Elite3 - Rookie Elite08:00
Luc CornwellRookie Elite3 - Rookie Elite08:00
Juan TerblancheRookie Elite3 - Rookie Elite08:00
Jan CoetzeeRookie Elite3 - Rookie Elite08:00
Garth HansenRookie Elite3 - Rookie Elite08:00
Morne WillemseBlack-Ops408:05
Craig HectorBlack-Ops408:05Burpees Brasse
Ryan DoubellBlack-Ops408:05
Hugo MyburghBlack-Ops408:05
Thean Du PreezBlack-Ops408:05
Dylan AinslieBlack-Ops408:05
Monwabisi KubukeliBlack-Ops408:05wild Olive Team
Francois Jansen van RensburgBlack-Ops408:05
Gustav EndersteinBlack-Ops408:05
Wikus VenterBlack-Ops408:05
George WeilbachBlack-Ops408:05
Eksteen Du PlessisBlack-Ops408:05
Merel ClausBlack-Ops408:05Freud's angels
Jenine Du PreezBlack-Ops408:05
Johan Janse van RensburgBlack-Ops408:05
Estian DiedericksBlack-Ops408:05
Kristy BurdenBlack-Ops408:05Win or Booze
Traci WesselsBlack-Ops408:05
Milena WeissbergBlack-Ops408:05Adventurers
Frans JoubertBlack-Ops408:05
Ongezwa MtshikiloBlack-Ops408:05Digi Warriors - Black_Ops
Marcus FrieslaarBlack-Ops408:05
Anastasia ManiatisBlack-Ops408:05Wembley Warriors
Jaco VictorBlack-Ops408:05
Laurens WeilbachBlack-Ops408:05
Suzanne HattinghBlack-Ops408:05
Peter PiekBlack-Ops408:05Krugerforians
Danté NelBlack-Ops408:05
Ruan VlokBlack-Ops408:05
Stephanus KlindtBlack-Ops408:05
Masixole MatodlanaBlack-Ops408:05Wembley Warriors
Neil HopkinsBlack-Ops408:05Wembley Warriors
Ivan SmitBlack-Ops408:05WoollyBuggers
Stefan TerblancheBlack-Ops408:05Diesel
Damien FynnBlack-Ops408:05No Probllama
Andre Du RandtBlack-Ops408:05
Daniel CilliersBlack-Ops408:05No Probllama
Joshua RubensteinBlack-Ops408:05
Kimo AbrahamsBlack-Ops408:05Wembley Warriors
Dale LourensBlack-Ops408:05
Thokozani MahlabaBlack-Ops408:05
Johan NelBlack-Ops408:05
Matthew PiekBlack-Ops408:05Krugerforians
Riaan PeensBlack-Ops408:05
Hynerigh ScroobyBlack-Ops408:05The maze runnerz
Shaun PyperBlack-Ops408:05No Probllama
Dawid Du PlessisBlack-Ops408:05Stay hard
Adam ZuhierBlack-Ops408:05Wembley warrior
Hannes ConradieBlack-Ops408:05
Keenan HectorBlack-Ops408:05Burpees Brasse
Shaun MeyerBlack-Ops408:05
Will GreenBlack-Ops408:05
Sebastian SmitBlack-Ops408:05Stay hard
Dean van RooyenBlack-Ops408:05
Ryan Brian MatthewsBlack-Ops408:05Burpees Brasse
Wim StaphorstBlack-Ops408:05The maze runnerz
Dewald BoshoffBlack-Ops408:05
Louis FourieBlack-Ops408:05The maze runnerz
JB la CockBlack-Ops408:05
Carlo Van ZylBlack-Ops408:05
Stephan WaltersBlack-Ops408:05Diesel
David HendersonBlack-Ops408:05Win or Booze
Richard MatthysenBlack-Ops408:05
Juané Du RandtBlack-Ops408:05
Erik BernhardtBlack-Ops408:05WoollyBuggers
Jason MoutonBlack-Ops408:05Diesel
Laetecia KahnBlack-Ops408:05
Samora SobandlaBlack-Ops408:05
Brendan ThomasBlack-Ops408:05
Christiaan Jansen van vuurenBlack-Ops408:05
Jacques Du PlessisBlack-Ops408:05
Janey HudsonBlack-Ops408:05The 69'ers
Henri van der WesthuizenBlack-Ops5
Chester OrpenBlack-Ops508:10
Jeandre SpreethBlack-Ops508:10
Werner BrynardBlack-Ops508:10
Adrian de VriesBlack-Ops508:10SudoSky
Amru JonckBlack-Ops508:10
Michael NothnagelBlack-Ops508:10
Evan JonckBlack-Ops508:10
Nico MaraisBlack-Ops508:10
Stuart ParkerBlack-Ops508:10
Michard MeetsBlack-Ops508:10
Matthew LevengoodBlack-Ops508:10SudoSky
Lebohang ModiseBlack-Ops508:10Team A
Chad SmithBlack-Ops508:10
Khyro Van der westhuizenBlack-Ops508:10SudoSky
Campbell Van Der MerweBlack-Ops508:10
Tiaan du PreezBlack-Ops508:10
Francois JoubertBlack-Ops508:10
Jonathan KemsleyBlack-Ops508:10SudoSky
Handre KrugerBlack-Ops508:10SudoSky
Devin LittleBlack-Ops508:10
Devon WilliamsBlack-Ops508:10
Joshua SayersBlack-Ops508:10SudoSky
Ian DuminyBlack-Ops508:10
Lando NorrisBlack-Ops508:10
Hannes KotzeBlack-Ops508:10
James BillinghamBlack-Ops508:10
Jaco NagelRookie608:30The mudsters
Adriaan BurgerRookie608:30Hangry and Angry
Emile FerreiraRookie608:30
Ettienne SpiesRookie608:30
Theuns van der MerweRookie608:30Warricomer Violet
Liza HollanderRookie608:30
Watson ChirimuutaRookie608:30
Brian BritsRookie608:30Warricomer Gold
Stephanie RamsamyRookie608:30Digi Warriors 1A
Robert HughesRookie608:30The coes
Stefan LaubscherRookie608:30
Francois SmitRookie608:30Smit Warriors
Jason LouwRookie608:30Trail Club
Mone NagelRookie608:30Rookies on the run
Jamie BrownRookie608:30
Nitesh MaganRookie608:30Digi Warriors IA
Ashton MinaarRookie608:30Trail Club
Andre SmithRookie608:30Warricomer White
Janine StrachanRookie608:30
CHRISTIAAN FREEMANRookie608:30
Conrad SmithRookie608:30Warricomer Gold
Lana NortonRookie608:30Digi Warriors IA
Nina WieseRookie608:30Slowpokes
Petro SmithRookie608:30Obstacle Queen
Mildri SmitRookie608:30Smit Warriors
Theunetta De VilliersRookie608:30
Siana RushbyRookie608:30Team Rushby
Samantha BaptieRookie608:30
Zack Van der MerweRookie608:30Warricomer Gold
Demitrie KoutandosRookie608:30Hybrid Athlete Society
Dee Klassen PearceRookie608:30Trail Club
Anneli WoodRookie608:30J & A
Andrea BrownRookie608:30Trail Club
Jade GovindsamyRookie608:30Sentient Guys
Johannes NelRookie608:30
Istvan PetersenRookie608:30Sentient Guys
Mari-Su De VilliersRookie608:30
Cindy SaalRookie608:30Trail Club
Batandile NdungeRookie608:30Digi Warriors IA
Steven WrightRookie608:30Warricomer White
Christie SpiesRookie608:30
Anja van den OeverRookie608:30
Roelene TerblancheRookie608:30
Julia McCannRookie608:30Hybrid Athlete Society
Cheri MorrisRookie608:30Hybrid Athlete Society
Nicolene DiedericksRookie608:30
Tinette BrandtRookie608:30Obstacle Queen
Reze RossouwRookie608:30
Nicole Van ZylRookie608:30Hybrid Athlete Society
Micaela MeyerRookie608:30
Regan DuimpiesRookie608:30Trail Club
Christian KarodzaRookie608:30
Victor GroblerRookie608:30Hybrid Athlete Society
Dewald ErasmusRookie608:30Digi Warriors IA
Karlien CoetseeRookie608:30Rookies on the run
Jayvin LateganRookie608:30
Dale GardnerRookie608:30Warricomer Gold
Mark EliasovRookie608:30Warricomer Red
Schalk van der MerweRookie608:30Warricomer Red
Gianni SlaversRookie608:30FS Warriors
Leon CeustermansRookie608:30Warricomer Violet
Marthinus Van Der MerweRookie608:30Warricomer White
Shane LessRookie608:30FS Warriors
Michael RushbyRookie608:30Team Rushby
Paulo da CruzRookie608:30
keagon smithRookie608:30
Marco De AgrelaRookie608:30Hybrid Athlete Society
Johann ErasmusRookie608:30J & A
Ryan AdamsRookie608:30FS Warriors
Johnny WijnenRookie608:30
Morne AlbertsRookie608:30Warricomer White
Sandiso MatodlanaRookie608:30FS Warriors
Johan SmitRookie608:30Warricomer Gold
Eduan SwartRookie608:30Warricomer Violet
Ethan SmithRookie608:30Warricomer Gold
Andro GriesselRookie608:30
Reinhardt GrobbelaarRookie608:30Warricomer Red
Stephan van WykRookie608:30Warricomer White
Andries SmitRookie608:30Slowpokes
Roxanne LessRookie608:30FS Warriors
Jadon SmithRookie608:30Warricomer Red
Hailey-Rose KirstenRookie608:30Hangry and Angry
Pieter KotzeRookie608:30
Ruan Jansen van RensburgRookie608:30Warricomer Violet
Craig WrightRookie608:30Warricomer Violet
André BoshoffRookie608:30Warricomer Red
Sharl WitbooiRookie608:30FS Warriors
Andro HerselmanRookie608:30Warricomer White
Paul HerselmanRookie608:30Warricomer Red
Benjamin PullicinoRookie608:30
M'joh SiljeurRookie608:30COCT Warriors
Khalid DawoodRookie608:30
Nina LouwRookie608:30
Amiee WebberRookie608:30Hybrid Athlete Society
Jan-Paul HerselmanRookie608:30Warricomer Violet
Lee-Anne LimerickCommando708:40OCR Addiction
Sello Raymond NcheeCommando708:403 Phase
Deon VogesCommando708:40
Kevin VenterCommando708:40Sloths of steel
Johan VisagieCommando708:40Wannabe Warriors
Ferdinand Van vurenCommando708:40
Gabaiphiwe SonkoCommando708:403 Phase
Dawie PretoriusCommando708:40DDD - Die Drie Dorings
Zara SteenkampCommando708:40Goof Troop
Hendrik SchoemanCommando708:40Mud crawlers
Nina LubbeCommando708:40
Stephen trumanCommando708:40
Guy CronjeCommando708:40
Callum ForresterCommando708:40The Mojito's
Chris HepburnCommando708:40Friday Club
Daniel de VilliersCommando708:40Wannabe Warriors 2
Niel BrandCommando708:40Friday Club
Dimitri MackorCommando708:40Friday Club
Jehiel BlignaudtCommando708:40
RYNO THIARTCommando708:40
Daniel AnandaCommando708:40Mud crawlers
Lawrence BiffiCommando708:40Tri-Hards
Alistair MackorCommando708:40Friday Club
Minette EalesCommando708:40GET OUT OF MY WHEY
Zella BotesCommando708:40
Ziyaad CruywagenCommando708:40
Danja FifordCommando708:40GET OUT OF MY WHEY
Chantel SwartCommando708:40
Wilmari du ToitCommando708:40
Anel du PlooyCommando708:40Goof Troop
Jessica LotzeCommando708:40Rapid Thigh Movement
Christine SpenceCommando708:40The Mixed Nuts
Taaj ViljoenCommando708:40
Helena SvobodaCommando708:40The Mixed Nuts
Tamlyn McLaughlinCommando708:40The Mixed Nuts
Angie Van der MullerCommando708:40S.O.S
Kevin JosephCommando708:40
Wouter JacobsCommando708:40
Nicola SmitCommando708:40Mud crawlers
Liandra PlooyCommando708:40Goof Troop
Berenice HitgeCommando708:40
Julia Thiart-AylwardCommando708:40
Jaclyn SpenceCommando708:40The Mixed Nuts
Jean van NiekerkCommando708:40
Willem RouxCommando708:40Rouxbain
Candice VenterCommando708:40Sloths of steel
Charmen Le RouxCommando708:40
Tarryn WrightCommando708:40Las chicas
Mitch BooyseCommando708:40The Mixed Nuts
Gerdus KempCommando708:40
Michael CoutinhoCommando708:40
Nathan CasselsCommando708:40Dad bods
Heloise GroenewaldCommando708:40
Jonty AlbrechtCommando708:40
Ryan "Ry" SteerCommando708:40
Ananda LateganCommando708:40Mud crawlers
Kurt AbrahamsCommando708:40Dad bods
Jodi-Leigh GoosenCommando708:40
Andre RossouwCommando708:40Glad Glad Gladder
Kelvin IsaacCommando708:4055
Devon BeynonCommando708:40
Ernst SmitCommando708:40888
Ryno NortjeCommando708:40
Shaun van ZylCommando708:40DDD - Die Drie Dorings
Daniel StanderCommando708:40The Virgins
Armand BothaCommando708:40
Armand BothaCommando708:40
Aaron SteenkampCommando708:40Goof Troop
Morne LotzeCommando708:40Rapid Thigh Movement
Elani MalanCommando708:40S.O.S
Gerhard GroenewaldCommando708:40
Zania KostermanCommando708:40S.O.S
Dewald MalanCommando708:40S.O.S
Liam BassonCommando708:40The Virgins
Neil RichardsonCommando708:40Hunt Properties
Brendon TheronCommando708:40Wannabe Warriors
Rudolf du plooyCommando708:40Goof Troop
Ryan HuntCommando708:4055
Jaco SwartCommando708:40The Mixed Nuts
Ryan GallowayCommando708:40Wannabe Warriors
John EalesCommando708:40GET OUT OF MY WHEY
Keegan DuffinCommando708:40Wannabe Warriors 2
Dellon RobertsCommando708:40
Leon LaubserCommando708:40
surgio gernerCommando708:40Dad bods
Aphiwe DlulaCommando708:40
Grant FifordCommando708:40GET OUT OF MY WHEY
Gavin McLaughlinCommando708:40The Mixed Nuts
Cole ViviersCommando708:40Good Troop
Stephan MaritzCommando708:40DDD - Die Drie Dorings
Edward BadenhorstCommando708:40Sloths of steel
Chanelle EllisCommando708:4055
Noel Van Der MillerCommando708:40S.O.S
Zandre StassenCommando708:40
Jaco MaraisCommando708:40
Jenilee BlignaudtCommando708:40
Michael SoperCommando708:40
Erich BeinekeCommando708:40Wannabe Warriors
Niki SteenkampCommando708:40Goof Troop
Wiehan SteenkampCommando708:40Wannabe Warriors
Nicholas FoceCommando708:40
Jean-Paul BojeCommando708:40DDD - Die Drie Dorings
Justine LenzCommando708:40888
Nathan BrillCommando708:40Tri-Hards
Takalani NdouCommando708:40
Dominique MacnabCommando708:40OCR Addiction
hlobisile moshabaCommando708:40
Leon SkeinCommando708:40
Shaun EngelRookie808:50Deuces
Wynand BothaRookie808:50
Paul MaraisRookie808:50Tyre'd Guys
Eduard van RooyenRookie808:50
Ben BoschRookie808:50Skymuds of Glory
Nomonde KraloRookie808:50Sunny Rookies
Tiaan CarstensRookie808:50Jigsaw Juggernauts
Shaun EngelbrechtRookie808:50Deuces
Claire KolbeRookie808:50Recro Warriors
Dirkie RustRookie808:50Skymuds of Glory
Kate ColemanRookie808:50Recro Warriors
Joshua SmithRookie808:50Will run for wine
Ricardo da CruzRookie808:50
Kirsten RobinsonRookie808:50Skymuds of Glory
Pieter de WitRookie808:50Itlogix
Zakariya AdonisRookie808:50How I met your Mudder
Matthys OlivierRookie808:50PR Engineering Africa
Eduard HugoRookie808:50The Mudsters
Jaco BuysRookie808:50PR Engineering Africa
Khayakazi NamfuRookie808:50Sunny Rookies
Edward EagletonRookie808:50Skymuds of Glory
Tamzyn SteenkampRookie808:50Recro Warriors
Thorne MyburghRookie808:505Km for the WIN
David FrylinckRookie808:50
Sarah RiceRookie808:50Stayin Alive
FREDERIK HENDRIK FORBESRookie808:50ForeverStrong
Bryden SlingerRookie808:50How I met your Mudder
Tanaka MaipisiRookie808:50Recro Warriors
Nolea PriceRookie808:505Km for the WIN
Ryan AdonisRookie808:50How I met your Mudder
Wijnand OttoRookie808:505Km for the WIN
Paul Van RooyenRookie808:50
Jessica KopkeRookie808:50Stayin Alive
Nadia Rookie808:50LCL
Rudi vd HeeverRookie808:50Tyre'd Guys
Jumarie KnoetzenRookie808:50Tyre'd Guys
Josh HeegerRookie808:50How I met your Mudder
Chené FourieRookie808:50ForeverStrong
Lana HawkinsRookie808:50Stayin Alive
Bronwyn CurtisRookie808:50Aries
Larna JodamusRookie808:50How I met your Mudder
Monique JenkinsRookie808:50ForeverStrong
Sune VenterRookie808:50Rookies on the run
Kim SlingerRookie808:50How I met your Mudder
Laura MooreRookie808:50RATPACK
Jacomien SmitRookie808:50
Mia OdendaalRookie808:50
Karla FleischmannRookie808:50ForeverStrong
Leigh DaneelRookie808:50Team Brink
Meagan HarveyRookie808:50
Linda WaltersRookie808:50Skymuds of Glory
Lizl BarnardRookie808:50Skymuds of Glory
Lene NelRookie808:50
Umarie AppelsRookie808:50Recro Warriors
Wikus SmitRookie808:50Stayin Alive
Melandi Rookie808:50
Summa CronjeRookie808:50Will run for wine
Charlize PotgieterRookie808:50Itlogix
CARLA Van RooyenRookie808:50
Kara Van NiekerkRookie808:50
Stuart RobinsonRookie808:50Stayin Alive
Sam ClarkeRookie808:50Stayin Alive
Mia NesenberendRookie808:50PR Engineering Africa
shaun heegerRookie808:50How I met your Mudder
Jaidon ShermanRookie808:505Km for the WIN
Maretha Van Den HeeverRookie808:50Tyre'd Guys
Jason BlignautRookie808:50ForeverStrong
Guy JoyceRookie808:50
Estian Van der MerweRookie808:50
Wayne MyburghRookie808:505Km for the WIN
Athenkosi SobadaRookie808:505KM for a Win
Jason HeegerRookie808:50How I met your Mudder
Marié van WykRookie808:50Aries
Quewin PapierRookie808:50
Michelle De NeckerRookie808:50The Mudsters
Puka SemonoRookie808:50Itlogix
Adam de CarvalhoRookie808:50
Paul van StadenRookie808:50PR Engineering Africa
Mushfiqah Hendricks-AdonisRookie808:50How I met your Mudder
Colleen GoosenRookie808:50Recro Warriors
Marno CarstensRookie808:50Jigsaw Juggernauts
Annecke VermeulenRookie808:50
Jared HeegerRookie808:50How I met your Mudder
Leonard BrinkRookie808:50Team Brink
Jana Du ToitRookie808:50Skymuds of Glory
Ramachandran Koduvayur BalaRookie808:50Stayin Alive
Theunis ScheepersRookie808:50Itlogix
Liezel MatekaneRookie808:50
Wim MorrisRookie808:50Skymuds of Glory
Jay-Dee VD WesthuizenRookie808:50ForeverStrong
Waldo OppermanRookie808:50
Nicole RoodtRookie808:50
Juane NagelRookie808:50Rookies on the run
Ashley RixRookie808:50ForeverStrong
Heinrich VenterRookie808:50Rookies on the run
Shawn JenkinsRookie808:50ForeverStrong
Charl Van der MerweRookie808:50Lcl
Luan BoshoffRookie808:50PR Engineering Africa
Luke KöpkeRookie808:50Stayin Alive
Marius GeyserRookie808:50Rookies on the run
Brendan BoulleRookie808:50PR Engineering Africa
Paul FerreiraRookie808:50
Sive KhangeleniRookie808:50PR Engineering Africa
Ruan BlaauwRookie808:50Stayin Alive
Madelein NeethlingRookie808:50
Jan TolmayRookie808:50
Keagan FoxRookie808:50
Estian van der MerweRookie808:50
Berno MaarsinghRookie808:50Stayin Alive
Julia KrugerRookie808:50Stayin Alive
John MazangaRookie808:50PR Engineering Africa
Tandile KozaRookie808:50PR Engineering Africa
André ViviersCommando909:00The Mojito's
Reni HoffmannCommando909:00Partridges
Danie GrabeCommando909:00Die Langeberg Boere
Rya n RoebeckCommando909:00
Thato TireCommando909:00
Stefan TerblancheCommando909:00Partridges
Nicholas GeorgievCommando909:00Banana pancakes
Keabetswe LefifiCommando909:00
Jean Le RouxCommando909:00ID Gladiators
Luke de VriesCommando909:00
Carlo TicknerCommando909:00_Wolftrap
Allen ScheepersCommando909:00_Wolftrap
Jared OsbornCommando909:00The Mojito's
Dean JacobsCommando909:00The Mojito's
Chris SierraCommando909:00iK Flyers
Arno ChapmanCommando909:00
Fiona BirchCommando909:00Dancing Queens
Abhijit Raghunath AchareCommando909:00Digi Warriors
Henry ThomasCommando909:00Tri-Hards
Seni MadlalaCommando909:00Digi Warriors
Dewald KrugerCommando909:00Digi Warriors
Brandon RobbCommando909:00
Riyaad CruywagenCommando909:00
Ruan MattheeCommando909:00iK Flyers
Nathan LouwCommando909:00Die Langeberg Boere
Wouter HumanCommando909:00
Casey BertramCommando909:00
Lieneke BritsCommando909:00Cave Monsters
Nicola BonnerCommando909:00
ELOISE PretoriusCommando909:00Banana pancakes
Mandy PatersonCommando909:00Dancing Queens
Sigqibo XubaCommando909:00ID Gladiators
Petroné ThomasCommando909:00Tri-Hards
Carol-Anne SmutsCommando909:00Dancing Queens
Nana LaboriCommando909:00
Lisa TangCommando909:00Running ... out of Steam
Melanie DawesCommando909:00
Christiaan BritsCommando909:00Cave Monsters
Kelly-Anne DowlingCommando909:00Banana pancakes
Sadanand VamaCommando909:00Digi Warriors
Lara PosthumusCommando909:00
Asif EssopCommando909:00
Fran van DorstenCommando909:00
Elouise VenterCommando909:00Die Langeberg Boere
David MyburghCommando909:00AECOM Commando
Andri MaraisCommando909:00
Myfannwyn GibsonCommando909:00ID Gladiators
Tiaan BothaCommando909:00_Wolftrap
Guy PatersonCommando909:00Dancing Queens
Michaela GeldhofCommando909:00Banana pancakes
Camen V.d WesthuizenCommando909:00
Rorisang NchakeCommando909:00Digi Warriors
WJ SmithCommando909:00The Mojito's
Sage KCommando909:00
Lara Paige BlanckenseeCommando909:00Banana pancakes
Brenwen NtlanguCommando909:00ID Gladiators
Maximillian van WykCommando909:00Banana pancakes
Warren McEwanCommando909:00
Stephanie MccullochCommando909:00Dancing Queens
Terence VenterCommando909:00Forerunners
Rean CoetzeeCommando909:00_Wolftrap
Sean SmutsCommando909:00Dancing Queens
Dean ArmstrongCommando909:00Banana pancakes
Bill GuoCommando909:00Running ... out of Steam
Gerhard Van WykCommando909:00The Real Mud Mavericks
Ange De VriesCommando909:00Forerunners
Dietrich FaurieCommando909:00
Christopher MorganCommando909:00
Richard WainwrightCommando909:00Running ... out of Steam
Aidan WinnaarCommando909:00Whatever Moves You
Jaco MullerCommando909:00DJ Endurance
Bradley BonnerCommando909:00
Sean DuraesCommando909:00Running ... out of Steam
Ben ViljoenCommando909:00Die Langeberg Boere
Gordon HardingCommando909:00Banana pancakes
Joshua GibsonCommando909:00ID Gladiators
Sylvanus WilkenCommando909:00_Wolftrap
Ben HuntCommando909:00M@n the fu@k up
Joshua SchellCommando909:00Running ... out of Steam
harry AckerCommando909:00
Steven PrinslooCommando909:00
Vincent Pako NawalaCommando909:00
Donovan McNiffCommando909:00Whatever Moves You
Dewald HennCommando909:00DJ Endurance
Amure JuliesCommando909:00
Justin SchietekatCommando909:00The Real Mud Mavericks
Gary HartoghCommando909:00Digi Warriors
Alex van der MerweCommando909:00Running ... out of Steam
Waide GrunowCommando909:00Banana pancakes
Anthony FevrierCommando909:00
eckard v.d LindenCommando909:00Die Langeberg Boere
Eben VenterCommando909:00Die Langeberg Boere
Tyler JoosteCommando909:00The Mojito's
David MangenaCommando909:00Digi Warriors
Gareth AitkenCommando909:00SheeeeshBulls
iain cravenCommando909:00SheeeeshBulls
Jonty SwiftCommando909:00SheeeeshBulls
Luke ResselCommando909:00SheeeeshBulls
Sibusiso SikhakhaneCommando909:00ID Gladiators
Alexander CooneyCommando909:00Banana pancakes
Jenna-Lee KeysCommando909:00Banana pancakes
Phillip JacobsCommando909:00The Mojito's
Hemang VyasCommando909:00Digi Warriors